Kesici Takım Tutucuları

Kesici Takım Tutucuları

Kaan Kesici Takımları, özel takım tutucuları tasarlama ve takımlama çözümleri üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Teslimat sürelerini minimumda tutarken müşterilerimize maliyet açısından rekabetçi takım tutma çözümleri sunuyoruz. Konya’da bulunan kesici takımları satışı yerimizde 30 yılı aşkın bir süredir tasarım ve üretim deneyimimizle, sorununuza bir çözüm garantisi verebiliriz.

İhtiyacınız olanı bir katalogdan bulamadığınızda, Kaan kesici takım tutucu ihtiyaçlarınız için ağır hizmet çözümü geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır.

Spesifikasyonlarınıza uyacak şekilde kullanıma hazır standart bir öğeyi değiştirme konusunda hızlı bir geri dönüş sağlayabilir veya uygulamanız için özel olarak yapılmış özel takım tutucular oluşturmak için şirketinizle ortak olabiliriz. Mühendislik ekibimize spesifikasyonlar, örnekler veya bir çizim sağlayın ve uygulamanız için bir tasarım oluşturalım. Yıllar boyunca müşterilerimize binlerce mühendislik çözümü sunduk. Bir sonraki özel dar geçme, pens aynası, parmak freze tutucu, kabuk freze adaptörü veya hızlı değiştirilebilir takım tutucularınızı üretelim.

Kaan Kesici Takımları

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

Kesici Takım Sistemleri

Standart olmayan bir projeksiyona, daha küçük OD veya daha derin yerleştirme derinliğine mi ihtiyacınız var? Başvurunuzu görüşmek için bugün bizimle iletişime geçin. İhtiyacınız olan şey stoklarımızda bile olabilir!

takım tutucular