Karbür Freze Satışı

Karbür Freze Satışı

Kesici aletler bazen kesiciler keskin kesici kenarları olan küçük saplardır. Bıçaklar gibi malzemeleri kesen günlük hayatımızda bildiğimiz normal kesme aletlerinin aksine, bu kesiciler özel olarak malzemelerden talaş kaldırmak için yapılmıştır. Endüstriyel kesim veya işleme süreci. Kesici takımların kestiği iş parçaları çoğunlukla sert ve rijit olduğundan, kesme takımının işleme görevlerini yerine getirebilecek kadar rijit olması gerekir.

Modern işleme ve mühendislik endüstrisinde kullanılan kesici takımlar, spesifikasyonlarda ve tasarımlarda mevcuttur ve birden fazla malzemeden yapılmıştır. Karbür kesici takımlar günümüzde en çok kullanılan takımlardan biridir. Kesicinin tamamını karbür ile yapmak yerine, karbür kesici çeşitleri, bir karbür malzemeden yapılmış kesiciler, bir karbür tabaka ile kaplanmış metalik kesici veya takımı güçlendiren ve daha iyi kesme performansı sağlayan karbür kesici kenarlı bir kesicidir.

Karbür kesici takımlar, çeşitli nedenlerle modern imalat ve mühendislik endüstrisinde yaygındır. Karbür kaplama veya karbür kesici uç, kesici takımlara daha iyi fiziksel özellikler kazandırır, bu da takımların kendilerine verilen görevleri daha iyi yerine getirmelerini sağlar. Karbür, kesici takımların aynı zamanda kesme kabiliyetini korurken daha yüksek çalışma sıcaklıklarına dayanmasını sağlar. Karbür, fiziksel özelliklerinin sağladığı takımlara daha fazla avantaj sağlar.

Kaan Kesici Takımları

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

Karbür Freze Üretimi

Performans optimizasyonunun ve takım ömrünün kritik olduğu modern işleme ortamları için uygun yekpare karbür kesici takımlar. Çoğu geometri, en yaygın ve egzotik malzemeler için uygun modern kaplamalarla mevcuttur.

Karbür takım işlemeyi düşünürken salgı ve iş mili hızına dikkat etmek önemlidir. Zayıf salgı veya düşük iş mili hızı, takım ömründen ve parça kalitesinden önemli ölçüde ödün verebilir.

karbür takımı