Kaan Kesici Takım
Kesici Takımları
Sektöründe Yenilikçi!

"Kaan kesici Takımlar®️ firması olarak. 30 yılı aşkın bir süredir Konya' da faaliyet göstermekteyiz. Kesici takımları, frezeler, klavuzlar, karbürler, ölçüm aletleri, tornalama uçları, matkap uçları, paftalar, Cnc takım tutucuları, raybalar, elmas uçlar, takım tutucuları ve özel takımlarının toptan ve perakende satışını yapmaktayız."

Çalışanlarımızın ve müşteri tabanının sıkı çalışması, özverisi ve sadakati, şirketimizi her zaman harekete geçiren etki olmuştur. Büyüdükçe, sizi işimizin ana konusu haline getiren yeni yollar keşfetmeye devam ettik. Teknolojiye, sürece, ürünlere ve personele yönelik tutarlı yükseltmeler yoluyla, Konya'da gelişen ihtiyaçlarınızı şirketimizin toplam çözümler ve üst düzey bir müşteri deneyimi sağlama misyonuyla uyumlu hale getirmeye devam ediyoruz.

Son 30 yılda, rekabette bir adım önde olmanıza yardımcı olmak için üretkenliğinizi ve karlılığınızı en üst düzeye çıkaracak yüksek kaliteli kesici takımlar ve çözümler sağlama konusundaki itibarımızı oluşturduk.

Mühendislik aracı ihtiyaçları ile birçok farklı türde şirkete ve kişiye hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz, manuel makineli küçük tek kişilik bantlardan, son teknoloji işleme merkezlerine sahip kendi alanlarında lider üreticilere kadar uzanmaktadır.

Kanıtlanmış hazır ürünlerimiz ve entegre çözümlerimiz, aşırı özelleştirme yerine müşterilerimizin mevcut uygulamalarıyla çalışarak zamana meydan okur.

ISO9000 Uluslararası Kalite Sistem Belgelendirme Birimi’ni geçerek Dünya standartlarına girdi.

,,
Hemen hemen her gün kendime şu soruyu sorarım, ‘Yapabileceğim en önemli şeyi mi yapıyorum?’… Yardım edebileceğim en önemli sorun üzerinde çalıştığımı hissetmiyorsam, zamanımı harcadığım şey beni tatmin etmiyor. İşte bu şirket de tamamen bundan ibaret.
İbrahim Dağmenas
Ceo. Kaan Kesici Takım