CNC Torna Takım Tutucuları

CNC Torna Takım Tutucuları

CNC torna takımları, temel düz şaftlı takım tutucuları, tahrikli takımlar için ER adaptörlerini ve kurulum aksesuarlarını içerir. Hem taret hem de tahrikli takım istasyonları için delme, delik işleme ve kılavuz çekmeyi destekleyen geniş ürün yelpazesi.

KANAL AÇMA VE DİLİMLEME
Malzeme, parça boyutu, yüzey kalitesi veya hassasiyet gereksinimi ne olursa olsun, mutlaka üretkenliğinizi ve kârlılığınızı artırabilecek bir kanal açma ve dilimleme operasyonlarınız için çözümümüz vardır. Bunlar; farklı parça tiplerinde çalışabilen standart ürünlerden, zorlu işlemeleri kolaylaştıran özel takımlara kadar çok çeşitli ürünlerdir.

MDT – ÇOK YÖNLÜ TORNALAMA VE KANAL AÇMA
Kaan kesici takım MDT (Çok Yönlü Tornalama); kanal açma, profil işleme, dilimleme ve diş açma gibi çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilen çok amaçlı bir üründür. Benzersiz Kaan kesici takım™ bağlama sistemi, yüksek üretkenlik ve performansın yanı sıra en iyi tutarlılık ve güvenlik seviyelerini sunar. Uygulamalar arasında çok sayıda farklı çapı olan parçaların, karmaşık profil ve kanalların tornalanması bulunmaktadır ve tek bir Kaan kesici takım MDT ile çok sayıda standart ve özel takım ihtiyacı ortadan kaldırılabilir.

Daha az takım değişimi ve daha küçük bir takım stoğu sayesinde daha da fazla tasarruf yapılabilir. Benzersiz uç bağlama yöntemi kaan kesici takımın™ üstün tutarlılık için V şekilli üstten bağlama ile uç ve takım tutucunun arasındaki tırtıklı temas yüzeylerini bir araya getirir. Görece uzun uç da dengeyi artırır. MDT ayrıca kesme kenarına soğutma sıvısını yönlendiren yüksek basınçlı soğutma sistemi Jetstream Tooling® ile birlikte de alınabilir.

Kaan Kesici Takımları

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

CNC Torna Tutucu Çeşitleri

Takım tutucular, parmak frezeyi yerinde tutmak için kullanılan yönteme göre değişir. Sunduğumuz CNC freze takım tutucu tiplerine genel bir bakış:

Daralan tutucular: Bu tutucu türü, kesme aletine sıkıştırma kuvveti uygulamak için ısıtma ve soğutma kullanır. Shrink fit tutucular , güçlü tutuş sağlar ve takım ömrünü önemli ölçüde uzatabilir.


Pens aynaları: Bir pens aynası, parmak frezeyi oluklu bir yaka ile kavrar. Standart pensler milimetre olarak boyutlandırılmıştır ve özelleştirilebilirler.


Parmak freze tutucular: Bu parçalar, kesme aletini sabitlemek için bir ayar vidası kullanır. Küçük burun çaplarına sahiptirler ve çeşitli uzunluklarda mevcutturlar.


Musluk tutucular: Bu kategori, sert, yüzer ve kartuş tarzı kılavuz tutucuları içerir . Aynı tutucuda daha fazla alet kullanabilmeniz için adaptörler de mevcuttur.

Freze Çeşitleri Nelerdir?